Proč RTB na Seznamu

Weby Seznamu týdně navštíví přes 90 % české internetové populace. Mezi nimi jsou pravděpodobně vaši stávající i potenciální zákazníci. Buďte s námi u rozvoje jednoho z nejrychleji rostoucích odvětví online marketingu.

Nové formáty

Možnosti nákupu nových formátů neustále rozšiřujeme. V RTB umíme zobrazit branding, video, nativní reklamu, dynamické bannery nebo mobilní rich media.

Bezpečné místo pro vaši reklamu

Zakládáme si na kvalitním obsahu webů, u kterých zobrazujeme reklamu. Výběr webů do externí sítě se řídí etickým kodexem.

Rozšiřujeme prostor

Počet impresí, které do aukce nabízíme, stále roste. V RTB se můžete zobrazit nejen na domovské stránce Seznam.cz a našich dalších stránkách, ale také na stovkách webů externích partnerů.

Nadstandardní servis

Vaše kampaně řešíme v Seznamu jako celek napříč reklamními kanály. Náš RTB tým vám připraví detailní návrh dat na míru, navrhne vhodné formáty a v průběhu kampaně kdykoliv poradí.

Budete vidět

Zakládáme si na vysoké vizibilitě našich formátů. Nezahlcujeme naše weby reklamou, máme speciální deal s vizibilitou 80 % a více.

Máme vlastní data

Díky Vyhledávání a dalším službám od Seznamu máme spoustu dat, která se dají využít pro vlastní pokročilé cílení.

S čím vám můžeme pomoci

Naši RTB konzultanti vám rádi pomohou při řešení problémů týkajících se následujících oblastí. Myslete prosím ale na to, že programatický konzultant Seznamu neřeší optimalizace a nastavení vašich kampaní.

Cílení

Pokud si nevyberete některé z našich předpřipravených cílení, rádi vám vytvoříme cílení přímo na míru. Stačí nám sepsat informace o klientovi, kampani, cílech kampaně, cílové skupině a my návrh zařídíme.


Privátní dealy

Vše, co vás ohledně privátních dealů napadne.


Troubleshooting

Kampaně vám stojí, přestože máte všechno nastavené správně? Pokud využíváte privátní dealy (či deal do otevřené aukce), napište nám ID dealu a my zkontrolujeme, zda je v pořádku, případně poradíme co dál.


Školení a vzdělávání

Pořádáme různá školení, webináře a vzdělávací akce pro klienty i agentury.

Mám zájem o pomoc konzultanta

  • Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.